policja w tarnowskich górah
Aktualności

Policja w Tarnowskich Górach: Złodziej markowych perfum zatrzymany

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który był podejrzany o kradzież markowych perfum. Ich wartość podsumowano na kwotę 600 złotych.

Policja w Tarnowskich Górach zatrzymała złodzieja markowych perfum za kwotę 600 złotych. Mężczyzna to mieszkaniec naszego miasta, który już wcześniej był za karany za podobne przestępstwa. Za kradzież należy się kara 5 lat więzienia, ale tutaj kara może być surowsza dla 46-letnie tarnogórzanina.

Policja w Tarnowskich Górach: Złodziej markowych perfum zatrzymany

25 stycznia mundurowi z wydziału kryminalnego namierzyli i złapali 46-letniego złodzieja z Tarnowskich Gór, który był podejrzany o kradzież znanych marek perfum. Mężczyzna dokonał kradzież w grudniu minionego roku w drogerii zlokalizowanej przy ulicy Poczdamskiej. Złodziej już usłyszał jakie grożą mu zarzuty, za takie przestępstwo. Co ciekawe, to nie był pierwszy występek tarnogórzanina, bo w przeszłości już były karany już za kradzieże. 5 lat pozbawienia wolności grozi za kradzież, tutaj jak jednak kara może być o wiele surowsza. Rabuś działał w warunkach recydywy.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Tarnowskie Góry

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.