Wspinaczka sukcesów w Tarnowskich Górach
SportWiadomości

Wspinaczka sukcesów.

Wyjątkowe miejsce zajęli zawodnicy klubu wspinaczkowego z Tarnowskich Gór. Zawody odbyły się w październiku, w Tarnowie.

3 miejsce w kwalifikacji klubów wspinaczkowych zajął Klub Wspinaczki Sportowej Klif. Zawody odbyły się między 16, a 17 października w odbywających się w Tarnowie mistrzostwach Polski we Wspinaczce Sportowej w kategoriach: junior, młodzik i młodszy junior.

W zawodach wzięło udział 11 zawodników. Klub zajął we wszystkich klasyfikacjach w KWS Klif 3 miejsce!

16 października została rozegrana konkurencja wspinania na czas. 17 października zawodnicy brali udział w konkurencji prowadzenie. Zawodnicy od trenerki Kandzi Klaudii i trenera Kajdana Andrzeja zdobyli wyniki:

Juniorzy młodsi
16 miejsce Paweł Sajdok

Juniorki:
1 miejsce i tytuł mistrza Polski Olimpia Markisch!